Whatsapp
Ev Koltuğu Yıkama

Ev Koltuğu Yıkama

Özellikle bayanların temizliğe olan düşkünlüğü bilinen bir gerçektir. Fakat daha da önemli bir gerçek var ki temizliğin ve hijyenin olmadığı yerde sağlık da olmuyor. Bazen yapılan temizlikler gerekli özenin gösterilmemesi, doğru malzemenin kullanılmaması nedenlerinden ötürü yeterince hijyen sağlamamaktadır.

Ev temizliğinde genel temizlik her zaman yapılır. Ancak koltuk gibi zor ve kuruması güç eşyaların temizliği göz ardı edilebilmektedir. Bu da zaman içerisinde bakteri oluşumuna yol açarak sağlığınızı doğrudan tehdit etmektedir. Bunun için doğru ve hijyenik temizliğin yapılması gerekmektedir.

Profesyonel ekibimizle Sakarya Koltuk Yıkama firması Asil Koltuk Yıkama olarak koltuklarınızda olması gereken hijyeni ve sterilizasyonu sağlamaktayız.

Özellikle çocuklu ailelerde gün boyu kir, toz ve lekelere maruz kalan koltukların belirli zaman aralıklarında detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Yapılmaması halinde tozlu havanın sürekli solunumuna ve bu da sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Koltuğunuzun tipi ya da boyutu ne olursa olsun, en ince ayrıntısına kadar temizlemekte ve gerekli sterilizasyonu sağlayarak, sağlıklı şartlarda nefes almanıza yardımcı olmaktayız. Koltuk yıkama için kullandığımız özel solüsyonlar sağlığınıza zarar vermediği gibi, süngerlerinde biriken toz ve kirlerden arındığı için daha sağlıklı koşullarda nefes almanızı sağlayacaktır. Ayrıca eski rengine kavuşacak ve hoş kokusuyla odanızda ferah bir esinti oluşturacaktır.

Daha fazla bilgi için hemen arayın: 0535 100 51 82  

Loading